O MNIE ;-)

 

Home

KONTAKT

KSIĘGA GOŚCI
zobacz księgę gości
dopisz się do księgi

 

 

 

Imię : Arkadiusz

Nazwisko: Lisiecki

Tytuły: Reiki Master Teacher, Interfaith Minister, Doctor of Theology, Doctor of Divinity :) 

Moje aktualne ludzkie ciało urodziło się:
W latach 70tych XX wieku :)
Aktualne bo bywam tu od czasu do czasu, mam sentyment do pewnych aspektów życia tej planety, choć nie jestem stąd. :)
Choć częsciej przebywam tu na subtelniejszych planach istnienia, bo ludzkie ciało jest  nieco niewygodne dla mnie, choć ma swoje miłe strony. :)

Gdzie tym razem ?
Droga Mleczna, System Słoneczny, Ziemia, Europa, Polska, Wrocław.


 Moje media społecznościowe: Facebook
YoutubeEZOGADKA  

O AUTORZE

Stara się pomagać ludziom na różne sposoby. Mistyczne doświadczenie które spotkało go podczas dłuższej sesji medytacyjnej przy praktykowaniu w koreańskim Zen potwierdzone przez jego Nauczyciela, kiedy jak to określa poznał Wielkie Piękno, był to zasadniczy punkt zwrotny w jego życiu.  Ale to był dopiero poczatek. :)

Odtąd stara się na różne sposoby wskazywać innym kierunek i sposoby jego doświadczania. Nie zaniedbując przy tym własnej edukacji i rozwoju. Twierdzi iż Nauczyciel który zapomniał że całe życie będzie uczniem i co najważniejsze że powinien uczyć się od tych których prowadzi, to kiepski nauczyciel. Swoją działalność prowadził już wcześniej organizując warsztaty i prelekcje w gdańskim Stowarzyszeniu Psychotronicznym REFUGIUM. Konkretną pracę jednak rozpoczął od nauczania w kręgu przyjaciół Drogi naturalnego uzdrawiania i Rozwoju Duchowego Reiki. Dnia 25 Lipca 2004 uzyskał tytuł Doktora Teologii i dodatkowo honorowy tytuł Doctor of Divinity  University Of  Esoterica w Universal City, Texas USA. A także  został wyświęcony jako pastor Metafizycznego Kościoła Międzywyznaniowego (Metaphysical Interfaith Church) z siedzibą w Universal City , Texas USA. 

Aktywnie działa także jako uzdrowiciel pożytkując w swoim powołaniu skuteczne metody nowe jaki i bardzo stare, jak twierdzi używa tylko tego co sprawdziło się w jego przypadku. ( m. in. Reiki,  gemoterapia, aromaterapia, chromoterapia, czakroterapia, relaksacja, Theta Healing, Uzdrawianie duchowe.). 

Ponadto potrzebującym posługi duchownej ponad religijnymi podziałami udziela posługi duchownej wedle  potrzeb. Skierowane jest to przede wszystkim do ludzi którzy  zdecydowali się rozwijać duchowo poza dominującymi organizacjami religijnymi, jednak nadal czują potrzebę wsparcia ze strony kapłana w swym rozwijaniu związku z Boskością.


Podsumowując - jego praca służy odkrywaniu Piękna, Mocy i Światła Duszy, odkrywania że nigdy tak naprawdę nie utraciliśmy kontaktu z Wszechobecna Boską Miłością , Pięknem i Światłem, że zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy częścią Najwyższego, jakiej byśmy Nazwy czy Imienia nie używali, a o czym niestety często zapominamy w pogoni za złudnymi wartościami i zachciankami jakie niesie codzienne życie w zachodniej cywilizacji. Jednym z ważnych punktów w tym co przekazuje jest to aby osiągnięcia z duchowej praktyki służyły nam w codziennym życiu i czyniły je szczęśliwszym i pełniejszym. 

Pierwszym krokiem do świadomego duchowego życia jest jego zdaniem to aby uświadomić sobie różnicę pomiędzy pragnieniami a zachciankami. A także zrozumienie że nie ma jedynego i prawdziwego Objawienia Boskości, że każda Droga do Źródła Istnienia na swój sposób prowadzi do Drogi do Źródła Istnienia którą każdy z nas ma w swoim własnym Sercu. 

Oprócz Reiki jego pasją są kryształy i kamienie pół i szlachetne, badanie Miejsc Mocy i linii geomantycznych i kontakty z Duchami Natury. Praktykuje tez radiestezję, bioterapie z pomocą wahadeł,uzdrawianie duchowe i analizy duchowe (np pochodzenie Duszy), robi odczyty z Pola Informacyjnego (Kroniki Akashy). Posiada szeroką wiedze z zakresu religioznawstwa, tradycji magicznych i mistycznych oraz legend i podań.

Jest członkiem Zarządu Stowarzyszenia Bioterapeutów i Radiestetów we Wrocławiu.

Nauki pobierał u:

ReiKi:

George Naczynski (Niemcy), I st.
Ryszard Kazimierz Jeżowski, II st.
Rev. Robyn A. Harton z USA, Mistrz Nauczyciel 
Ginny & Michael Bydder( Australia), Ener Sense Reiki- Mencho Reiki
Don Alexander (UK), nauki o Symbolach
Grażyny Trzeciak - Stojanov, 
rev Florence Kocher (USA, FL)- uczennica HIROSHI DOI.

DOTYK DLA ZDROWIA (Touch for Health) 1 i 2 Stopień
Antoni Szczerba

Radiestezja w tym radiestezja zdrowia, geotronika,fitotronika i biotronika
Leszek Żadło, Ryszard Gontowicz, Bogusław Walczak.

Uzdrawianie Duchowe metoda Harry`ego Edwards`a (NFSH)
Antoni Przechrzta

Psychologia Sukcesu (Prosperita):

Bogusia Andrzejewska-( Edelvejso)

Leszek Żądło

HUNA

Leszek Żądło

Usuwanie węzłow i krzyży karmicznych

Leszek Żądło i Najwyższa Istota. :)


Świecowanie i Konchowanie met Indian Hopi:

Andrzej Wisniowiecki
Boguslaw Mikolajaczak

Tradycyjne ogniowe i bezogniowe bańki lekarskie

Małgorzata Bodzek

Ustawianie polaryzacji biomagnetycznej  meskiej/żeńskiej

A. Ciesla i Alicja Rospond

Techniki medytacyjne, Joga itp:

Halina Rabenda (Hatha Joga, Zen),
Andrzej Czarnecki(Do Am Su Nim)(Zen , Czakroterapia),
Jaroslaw Buller (ZZS) - Sufizm
Swami Prajnanada Giri (Kriya Joga),
Sangje Niepa Rimpoche (Wadzrajana),
Tenga Rimpoche (Wadzrajana),
Roman Fierfass (Healing Tao)
Leszek Żądło

Theta Healing
Marianna Bartke
Anita Putkiewicz   

Używane / nauczane techniki:

TERAPIE: bioterapia, Reiki, czakroterapia, masaże relaksacyjne, masaż limfatyczny energetyczny, świecowanie i konchowanie uszu metoda Indian Hopi, Sesje relaksacyjne i usuwające skutki stresu, , oczyszczanie z negatywnych energii osób i pomieszczeń,  wzmacnianie systemu odpornościowego organizmu,regulacje metoda Dotyk Dla Zdrowia i co potrzebne danej osobie z listy powyżej. :)

SZKOLENIA i KONSULTACJE: Tradycyjne Usui Shiki Ryoho Reiki i  wszystkie stopnie, techniki medytacyjne , relaksacja i wizualizacja , indywidualne konsultacje dotyczące rozwoju osobistego i duchowego ( w tym konsultacje I CHING,  Runy Futhark) , odczyty z Kronik Akashy, indywidualny dobór, kamieni, amuletów i talizmanów wspierających w życiu, porady duchowne i posługa kapłańska jako Pastor Międzywyznaniowy z upoważnienia i nadania  Metaphysical Interfaith Church,   medytacje w Miejscach Mocy. Konsultacje i wykłady z zakresu ezoteryki, psychotroniki, terapii naturalnych i symboliki.


CIASTECZKA-COOKIES-SRODO

Zawartość strony (c) 1998-2024 Arkadiusz Bolesław Lisiecki i cytowani autorzy
Jeżeli chcesz skorzystać w swoich publikacjach z materiałów zawartych na stronie skontaktuj się z autorem 

http://www.oswiecenie.com