UZDRAWIANIE

 

Home
Intencje do uzdrowienia
Polaryzacja męska i żeńska
CZAKROTERAPIA
Uzdrowienie po C19
KRONIKI AKASHY
Theta Healing
ŚWIECOWANIE USZU
FITOTERAPIA
HOMEOPATIA
LITOTERAPIA
UzdrowicielskaNatura

KONTAKT

KSIĘGA GOŚCI
zobacz księgę gości
dopisz się do księgi

 

 

 

 

W czasach gdy koncerny farmaceutycznie prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych "cudownych środków" od głowy bolenia i kuśki stojenia :P, a lekarze rozpatrują pacjenta jako "przypadek chorobowy" nie widząc w nim Człowieka tylko "Jednostkę Chorobową" Nie ma się co dziwić że ludzie szukają jakiejś ludzkiej alternatywy.

Przy okazji skłaniam się niski w kierunku tych paru znanych mi Lekarzy przez duże L z których miałem przyjemność poznać i współpracować z nimi, a którzy traktują pacjenta jak Człowieka.

W tym dziale postaram się przybliżyć różne dziedziny medycyny naturalnej zwanej też holistyczna. Podstawowa różnica pomiędzy medycyna "akademicką" zwana tez alopatyczna a holistyczną jest właśnie całościowe podejście do człowieka a nie do wycinka, poza tym stara się wyeliminować przyczynę a nie tylko istniejące już objawy. Poza tym zasadą jest lepiej zapobiegać niż leczyć.

No ale na to oficjalna medycyna pozwolić sobie nie może bo przecież straciłyby na tym wielkie koncerny farmaceutyczne.

A tak przy okazji w dawnych Chinach obowiązkiem lekarza było pilnowanie żeby jego podopieczni NIE chorowali, lekarz który miał za dużo chorych nie miał poważania.

Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z jakiejkolwiek metody uzdrawiania u mnie czy kogokolwiek innego przeczytaj i przemyśl artykul "Intencje do uzdrowienia".

 

   

  

    

 

 

 


CIASTECZKA-COOKIES-SRODO

Zawartość strony (c) 1998-2024 Arkadiusz Bolesław Lisiecki i cytowani autorzy
Jeżeli chcesz skorzystać w swoich publikacjach z materiałów zawartych na stronie skontaktuj się z autorem 

http://www.oswiecenie.com